• Pre uchádzačov

• Najbližšie termíny DOD pre osemročný odbor

• 29. november 2023, od 14.00 – 16.00 hod., spojené s prijímačkami na nečisto zo Slovenského jazyka.

6. február 2024, od 14.00 – 16.00 hod., spojené s prijímačkami na nečisto z Matematiky.

Na týchto DOD Vám v krátkosti predstavíme školu, osemročný študijný odbor a budete si môcť vyskúšať cvičné prijímačkové testy z MAT alebo SJL.

Na DOD sa netreba registrovať, stačí prísť včas. Od 14.00 budú pre žiakov pripravené rôzne aktivity a budú si môcť vyskúšať aj cvičné prijímacie skúšky. Rodičia  piatakov sa budú môcť stretnúť s pedagógmi, dozvedia sa o možnostiach štúdia na našom 8-ročnom gymnáziu a bližšie spoznajú školský vzdelávací program. Od 15.00 potom môžu využiť konzultácie s našimi vyučujúcimi, vďaka ktorým môžu včas odhaliť miesta, ktoré treba ešte pred ostrými prijímačkami doladiť.

Pre bližšie informácie o DOD sledujte naše sociálne siete facebook a instagram.

• Najbližšie termíny DOD pre bilingválny odbor

• Radi Vás privítame  v týchto termínoch:

25. októbra. 2023, od 8.00 – 15.00 hod.

13. február 2024, od 8.30 do 13.00.  -  Po nich bude nasledovať prvé stretnutie prípravného kurzu z anglického jazyka, na ktorý sa budete môcť čoskoro prihlásiť aj na týchto stránkach.

Pre viac informácií o DOD sledujte naše sociálne siete facebook a instagram.

• DOD 25. 10. 2023

• Si žiakom 8 alebo 9 ročníka ZŠ?

Príď sa na vlastné oči presvedčiť, ako je vystavané bilingválne štúdium u nás a či to náhodou nie je to pravé štúdium pre Teba!

Kedy? 25.10. 2023, od 8.00 – 15.00 hod.

Bližší progam sa dozviete už čoskoro ;)

Pre viac informácií o DOD sledujte naše sociálne siete facebook a instagram.

• DOD pre 8- ročné štúdium(január 2022)

• Máte doma piatačika?

Pozrite sa, čo mu môže naše osemročné gymnázium ponúknuť!

Vo videu sa dozviete:

• základné fakty o 8 ročnom štúdiu
            • o aktivitách na škole
            • o možnostiach pre študentov
            • základné fakty o prijímacích skúškach

• DOD pre 8- ročné štúdium(február 2022)

Naši tohoroční prímania pozdravujú budúcich prímanov.

Vypočujte si slová, ktoré im adresujú ;)

• DOD pre bilingválne štúdium (február 2022)

Si ôsmak alebo deviatak?

Vypočuj si, čo o aktivitách na Javorke a študentskom živote hovoria samotní bilingvalisti - ako inak, po anglicky ;)

(Nedá sa Vám spustiť video? Pozrite si ho priamo na youtube

• DOD pre bilingválne štúdium (január 2022)

• Si ôsmak či deviatak a Slovensko je pre Teba malé?

Skvelým základom pre teba bude kvalitná angličtina! Určite pozri na online DOD našich bilingvalistov a zisti, či práve toto nie je to pravé štúdium pre Teba!

• DOD pre bilingválne štúdium (január 2021)

• Bilingvál na Javorke očami našich absolventov.

Pre všetkých nerozhodných.... Stále si si nie celkom istý, či náš bilingvál je pre teba to pravé orechové?  Popočúvaj našich absolventov.  Keďže sa môžu pozrieť na štúdium u nás už s odstupom času, najlepšie vedia zhodnotiť, čo pre nich malo, či nemalo význam.

Celé video je trošku dlhšie,  nájdeš v ňom skutočne komplexné informácie o štúdiu bilingvalistov  u nás.  Ak toľko času nemáš, vypočuj si aspoň samotných absolventov ;)

(Nedá sa Vám spustiť video? Pozrite si ho priamo na youtube

• DOD pre 8- ročné štúdium | live stram

• Na vaše všetečné otázky odpovedali sextan Benjamín Gábor, kvartanka Miška Petrášová a čo-to doplnila i p. riaditeľka Ingeborg Skalská