• Pre uchádzačov

•

Nie sme len obyčajná škola. Sme komunita a tím, sme dobrí učitelia s rešpektom k žiakom. U nás budeš študovať v príjemnom prostredí a v kolektíve ľudí, ktorí ťa namotivujú k tomu najlepšiemu

• Javorka je o

• Príprave na vysokú školu
          • Vďaka dôkladnej príprave získavajú každoročne Javoráci skvelé výsledky v maturitných skúškach, ktoré otvárajú brány mnohých univerzít. Naši absoventi študujú na univerzizách nie len na Slovensku a v Čechách, ale i po celom svete.

• Jazykoch na úrovni
          • Kvalitná angličtina, je dnes základ! Okrem správnej gramatiky, ktorú ťa naučíme, budeš mať u nás možnosť komunikovať aj s rodenými lektormi. No to nie je všetko! Okrem angličtiny sa naučíš plynule rozprávať určite ešte v jednom jazyku. Stačí si vybrať: nemčinu, taliančinu, španielčinu, francúštinu, ruštinu.

• Kvalitnej informatike
          • Zabudni na kancelársky balíček! Programovanie, weby, databázy, robotika  či počítačové siete nebudú už viac pre teba tabu! Ak budeš chcieť, môžeš si u nás spraviť medzinárodný CISCO certifikát a začať podnikať už po maturite.

• Zahraničných stážach a projektoch
          • Nie všetko sa naučíš z kníh. Spoznaj kultúru a mentalitu ľudí priamo v zahraničí! Či už dlhodobejšie zahraničné študijné pobyty alebo krátkodobé študentské výmeny - to všetko ti umožníme. Stačí len chcieť!

• Rodených hovoriacich
          • .. alebo "nejtív spíkroch"  ;)  Na hodinách či chodbách môžeš i dnes stretnúť angličanku Sarah či američana Arthura, ktorí ťa prevedú akýmikoľvek zákutiami angličtiny. Využívame každú príležitosť sprostredkovať študentom tieto native konverzácie.

• Odborníkoch z praxe
          • S Javorkou nebudeš odtrhnutý od reality! S odborníkmi z oblasti vedy, ekonomiky, finančníctva, medicíny, práva či informačných technológií sa stretávame či už naživo priamo u nás v škole alebo prostredníctvom videokonferencie

• Skvelom kolektíve
          • Na Javorke budeš medzi učiteľmi a spolužiakmi, ktorým nebudeš ľahostajný a získaš si priateľstvá na celý život.

• Výborných učiteľoch
          • Pre učiteľov na Javorke nebudeš len číslom! Za tých 5 či 8 rokov štúdia majú šancu spoznať svojich študentov tak, že žiadny tvoj talent či potenciál nezostane skrytý a pomôže ti ho rozvíjať.

• Akciách a komunite
          • Javoráci je pojem ;)  Sú silné spoločenstvo, ktoré spája nie len kvalitné vzdelanie, ale aj množstvo skvelých akciíí ako je JaPoŠko, Zlatý Javor, Prvosienka a možstvo ďalších aktivít, kotré pripravujú samotní študenti. Staň sa jedným z nás!