Maturity › Maturitná komisia

Komisia: ANJ 1 - B2 Mgr. Denisa Mičeková, Mgr. Lucia Hrebeňárová

Predseda: PaedDr. Daniela Molnárová
Skúšajúci: Mgr. Denisa Mičeková, Mgr. Lucia Hrebeňárová

Rozpis študentov

Študent Úroveň Trieda Príprava Odpoveď Koniec Učebňa
Jakub Kováč B2 oktáva B Sp. A
21.5.2018 Ivana Bašistová B2   07:20 07:40 08:00 Sp. A
Sára Ondášová B2 oktáva A 07:40 08:00 08:20 Sp. A
Maroš Mariančík B2 oktáva A 08:00 08:20 08:40 Sp. A
Barbora Vitikáčová B2 oktáva A 08:20 08:40 09:00 Sp. A
Kristína Černická B2 oktáva B 08:40 09:00 09:20 Sp. A
Gabriel Mikolaj B2 oktáva A 09:00 09:20 09:40 Sp. A
Soňa Augustiňáková B2 oktáva A 10:10 10:30 10:50 Sp. A
Diana Blahutová B2 oktáva A 10:30 10:50 11:10 Sp. A
Adriana Bellušová B2 oktáva A 10:50 11:10 11:30 Sp. A
Erika Wachterová B2 oktáva A 11:10 11:30 11:50 Sp. A
Tatiana Hantáková B2 oktáva A 11:30 11:50 12:10 Sp. A
Andrea Makarová B2 oktáva B 11:50 12:10 12:30 Sp. A
Tímea Majerníková B2 oktáva A 13:30 13:50 14:10 Sp. A
Monika Dická B2 oktáva A 13:50 14:10 14:30 Sp. A
Zuzana Ondasová B2 oktáva B 14:10 14:30 14:50 Sp. A
Andrea Lengvarská B2 oktáva A 14:30 14:50 15:10 Sp. A
22.5.2018 Lívia Hudačková B2 oktáva A 07:20 07:40 08:00 Sp. A
Nicol Harabinová B2 oktáva A 07:40 08:00 08:20 Sp. A
Dávid Javorský B2 oktáva B 08:00 08:20 08:40 Sp. A
Denis Novák B2 oktáva B 08:20 08:40 09:00 Sp. A
Branislav Mašlár B2 oktáva A 08:40 09:00 09:20 Sp. A
Jakub Ľorko B2 oktáva A 09:00 09:20 09:40 Sp. A
Peter Kristian B2 oktáva A 10:10 10:30 10:50 Sp. A
Petra Ďurišková B2 oktáva B 10:30 10:50 11:10 Sp. A
Martin Bačovský B2 oktáva B 10:50 11:10 11:30 Sp. A
Marián Brezina B2 oktáva A 11:10 11:30 11:50 Sp. A
Tomáš Buček B2 oktáva B 11:30 11:50 12:10 Sp. A
Alexandra Harničárová B2 oktáva A 13:10 13:30 13:50 Sp. A
Jakub Lengvarský B2 oktáva B 13:30 13:50 14:10 Sp. A
Juliana Phamová B2 oktáva B 13:50 14:10 14:30 Sp. A
Veronika Gardošová B2 oktáva A 14:10 14:30 14:50 Sp. A
23.5.2018 Patrícia Palitefková B2 oktáva A 07:20 07:40 08:00 Sp. A
Veronika Turčanová B2 oktáva B 07:40 08:00 08:20 Sp. A
Želmíra Kuľová B2 oktáva B 08:00 08:20 08:40 Sp. A
Katarína Puškášová B2 oktáva B 08:20 08:40 09:00 Sp. A
Lukáš Martinko B2 oktáva A 08:40 09:00 09:20 Sp. A
Ján Gerčák B2 oktáva B 09:00 09:20 09:40 Sp. A
Veronika Duláková B2 oktáva A 10:10 10:30 10:50 Sp. A
Eva Mária Jančíková B2 oktáva A 10:30 10:50 11:10 Sp. A
Natália Kupčová B2 oktáva A 10:50 11:10 11:30 Sp. A
Slávka Bínová B2 oktáva B 11:10 11:30 11:50 Sp. A
Štefan Pružinský B2 oktáva B 11:30 11:50 12:10 Sp. A
Boris Koršala B2 oktáva B 11:50 12:10 12:30 Sp. A

© aScAgenda 2018.0.1101 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 17.05.2018

Novinky

Kontakt

  • Gymnázium, Spišská Nová Ves, Javorová 16
    Spišská Nová Ves
    Javorová ulica č. 16
  • (+12) 34-567-890

Fotogaléria